Nieuws

Het laatste HBC'09 nieuws

Rabobank Clubkas Campagne 2017

Rabo Clubkas 2017: help ons met jouw stem!

Dit voorjaar staat in het teken van Rabo Clubkas. Rabobank Westelijke Mijnstreek stelt hiervoor maar liefst 235.000 euro beschikbaar én de vereniging/stichting die op de meest leuke, creatieve, bijzondere of opvallende manier campagne voert en stemmen binnensleept, ontvangt een extra geldbedrag. Natuurlijk doen wij ook mee, met z’n allen, want met een extra bijdrage voor onze clubkas kunnen we mooie dingen doen.

Stem op ons van 10 mei t/m 23 mei 2017! Klanten van Rabobank Westelijke Mijnstreek van 18 jaar en ouder ontvangen eind maart een stemkaart, daarmee mogen zij online drie stemmen uitbrengen. Hoe meer stemmen er bij onze club terecht komen, hoe hoger het bedrag dat wij ontvangen. Mogen wij op jouw stem rekenen? En maak je mensen in jouw omgeving ook enthousiast om op ons te stemmen? Alvast hartelijk dank hiervoor!

Reactie achterlaten